Aktuality

Jak lépe ochránit své platební údaje na internetu

11.12.2023

Nakupování přes internet je jednoduché, rychlé a především pohodlné. Při nedodržení základních bezpečnostní pravidel však hrozí zneužití platebních údajů a ztráta peněz. Jaká konkrétní rizika vám při nakupování online hrozí a jak se před nimi můžete účinně chránit?

Existují stále půjčky bez dokládání příjmu?

13.11.2023

Některé nebankovní společnosti nabízí půjčky bez doložení příjmu, přestože jsou všichni poskytovatelé úvěrů v ČR povinni ověřovat schopnost splácet u každého žadatele. Nařizuje jim to zákon o spotřebitelském úvěru. Ten už ale neříká, jak přesně by to měli dělat. V čem jsou tyto půjčky nebezpečné a proč se jim vyhnout?

Úroky z prodlení: Co to je a jak se počítají

16.10.2023

Do prodlení se dostane dlužník, jenž splátky úvěru hradí až po termínu splatnosti či dokonce vůbec. Nesplácením věřiteli způsobuje škodu, za níž zodpovídá a dle zákona je povinen ji nahradit formou úroků z prodlení. O co přesně se jedná, jak se počítají a jak vysoké mohou být?

Číslo bankovního účtu na přání: Které banky jej nabízí a za kolik?

13.09.2023

Rádi byste si sami navrhli číslo bankovního účtu? Tuto službu najdete v nabídce tří českých bank - Fio banky, MONETA Money Bank a Komerční banky. Jak tato služba přesně funguje a kolik vás bude stát?

Půjčka pro studenty usnadní financování studia

21.08.2023

Kvalitní vzdělání není zdarma, byť jsou české školy oproti zahraničním stále levné. Studium je na státních školách v podstatě zdarma a školné se zatím platí jen na těch soukromých. Čeští studenti tak nejvíce utrácí za ubytování, dopravu, stravu a za studijní pomůcky.

Půjčky a hypotéky v roce 2023: Ovlivní klesající inflace i úrokové sazby?

12.07.2023

Prognózy ekonomů jsou pro tento rok mírně pozitivní. Česká ekonomika se dostala z recese a míra inflace je letos očekávaná v průměru na 11 %. Na konci roku by měla dokonce spadnout k 8 % a v příštím roce by se měla pohybovat okolo 3 %. Jak se současný vývoj odrazí na trhu s půjčkami?

Ceny stavebního materiálu stále rostou: Kdy lze přistoupit k navýšení hypotéky?

17.06.2023

Z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ) vyplývá, že ceny materiálů a výrobků spotřebovávaných ve stavebnictví rostou. V dubnu šlo o meziroční nárůst o 6 %, což je oproti lednovým 14,3 % výrazně nižší. Nicméně stále platí, že tento trend zdražuje nejen nákup nemovitostí, ale i jejich výstavbu. Lze kvůli vyšším cenám navýšit hypotéku? Jaké další možností řešení existují?

Jak správně postupovat, když nemáte peníze na uhrazení splátky

16.05.2023

Finanční potíže může způsobit náhlá ztráta příjmu. Příčinou nejčastěji bývá nečekaná výpověď ze zaměstnání, dlouhodobě zvýšené životní výdaje, vážná nemoc, ale i špatný výběr půjčky. Pokud vám chybí peníze na uhrazení pravidelné splátky, jednejte okamžitě. Poradíme vám, jak na to.

Slovník základních půjčkových pojmů, které byste měli znát

17.04.2023

Každé žádosti o půjčku by měl v ideálním případě předcházet zodpovědný přístup. Při porovnávání půjček a zjišťování, která z nich je pro vás nejlepší, rozhodování usnadní znalost jednotlivých druhů úvěrů i základních pojmů ze světa půjček.

Podvodné půjčky: Jak je poznat a nenaletět

19.03.2023

V každém oboru se najdou lidé poctiví, ale i podvodníci, kteří se chtějí obohatit bez práce a na úkor ostatních. Konkrétně oblast půjček z logických důvodu tento nepoctivý druh lidí vyloženě láká. Zjistěte, jak snadno odhalit podvodnou půjčku.


Články


Spolehlivá půjčka na míru ještě dnes

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč