Půjčka na OP - výhodně a bez prodlení

Potřebovali byste si půjčit peníze, ale od půjčky vás odrazuje množství dokladů, které musíte doložit? Při sjednávání půjčky je po žadateli požadován nejméně jeden doklad totožnosti, ale spíše dva. To znamená, že musí předložit občanský průkaz a k tomu ještě řidičský průkaz nebo cestovní pas.

Největším problémem však bývá potvrzení o výši průměrného příjmu od zaměstnavatele. Řada lidí jej totiž doložit nemůže nebo nechce. Jedná se o lidi, kteří nejsou vůbec zaměstnaní nebo nemají stálý problém. Může jít také o studenty, ženy na mateřské dovolené, začínající podnikatele či seniory. Znamená to, že nemají žádnou šanci půjčku dostat?

Výhodné půjčky jenom na OP

U banky bez potvrzení o příjmu šanci opravdu nemají. Uspět však mohou u vybraných nebankovních úvěrových společností, které tento dokument nepožadují a poskytují tzv. půjčku na OP. Některé společnosti si vystačí jenom s občanským průkazem, který samozřejmě musí být platný, nebo požadují sepsat alespoň čestné prohlášení o výši příjmu.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč