Půjčka bez doložení příjmů online

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Toto přísloví sedí i na mnohé poskytovatele půjček. Jejich reklamy lákají na výhodné nabídky půjček. Ve skutečnosti však půjčku schválí pouze někomu a navíc vyžadují velké množství dokumentů. Naštěstí existují i úvěrové společnosti, jejichž podmínky jsou jasné okamžitě.

Vezměme si bankovní půjčky jako příklad. V reklamě se na vás usmívá sympatický bankéř či bankéřka a slibují vám nejvýhodnější půjčku. Když ale o půjčku zažádáte, nedostanete ji. Nejčastějším důvodem zamítnutí žádosti o půjčku bývá nízký nebo nepravidelný příjem.

Půjčka bez doložení příjmů bez rizika

Na trhu s půjčkami naštěstí existují společnosti, které poskytují půjčky osobám, které by u bank neuspěly. Jedná se o nebankovní společnosti, které poskytují například půjčky bez doložení příjmu, půjčky pro ženy na mateřské či půjčky pro začínající podnikatele.

Samozřejmě je třeba počítat s tím, že podmínky u těchto konkrétních půjček budou méně výhodné. Za poskytnutí půjčky zaplatíte výši úrok a pozor si dávejte i na sankce, které v některých případech mohou půjčku prodražit.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč