Studentská půjčka na míru

Studentské půjčky nemají v České republice příliš dlouhou tradici a ani dnes není jejich nabídka nijak ohromující. Spíše naopak. A to i přesto, že studium na vyšší odborné či vysoké škole není levnou záležitostí. Stačí vzít v potaz ubytování, v některých případech i drahé školné a náklady na učebnice a další potřebné vybavení. Nemluvě o stravování a také nějaké té studentské zábavě. Kde na to čeští studenti berou peníze?

Půjčky pro studenty od spolehlivých partnerů

Poměrně velké procento je během studia živeno rodiči. Další studenti bydlí u rodičů a částečně se živí různými brigádami. Další skupina studentů je natolik schopná, že si na studium dokáží vydělat v dobách studia sami. Pokud to shrneme, čeští studenti se velice neradi zadlužují a po studentských půjčkách je vcelku nízká poptávka.

A pro ty ostatní lze najít nějakou tu studentskou půjčku v nabídkách některých bank nebo se studenti mohou obrátit na vybrané nebankovní společnosti. Jejich podmínky bývají mírnější, a proto mají šanci získat relativně výhodnou studentskou půjčku i studenti s nepravidelným příjmem.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč