Půjčka na bydlení - bez starostí

Stále bydlíte u vlastních rodičů nebo v pronajatém bytě a už vás to přestává bavit? Chtěli byste si konečné pořídit vlastní bydlení, jen nevíte, jak na to? Vezměte si speciální půjčku na bydlení. Ano, budete ji sice splácet dlouhé roky, ale budete bydlet ve vlastním. A to za to stojí.

Výhodné půjčky na bydlení

Bavíme-li se o půjčce na bydlení, máme na mysli hypotéku. Hypotéka je účelový úvěr, který je určený pouze k investování do nemovitostí. S hypotékou si můžete koupit vlastní byt či dům, můžete si koupit pozemek a na něm postavit vysněný dům nebo zrekonstruovat bydlení stávající.

Hypotéka není neobvyklý produkt. Nabízí jej všechny banky a většina velkých nebankovních společností. Jejich produkty si můžete snadno porovnat online a předběžně si ověřit, zda máte šanci na hypotéku dosáhnout. Vzhledem k výši úvěru to není jistá věc a potřebovat budete dostatečně vysoký příjem. Poradit se také můžete s hypotečním specialistou, který vám poradí, jak půjčku na bydlení nejlépe získáte, a co pro to musíte udělat.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč