Finanční půjčky od ověřených partnerů

Mezi poskytovateli půjček existují ohromné rozdíly. Nyní se nebavíme o bankách, kterých je pouze pár, ale tisících nebankovních společností. Na trhu aktuálně působí více než 50 000 nebankovních společností, které se zabývají poskytování různých úvěrových produktů. Někteří se specializují pouze na drobné finanční půjčky do 10 000 korun, jiné mají širší nabídku produktů.

Bohužel je pravdou, že valná většina z nich nepatří mezi poctivé podnikatele. Jejich cílem jsou osoby, které peníze nutně potřebují. Z nich poté dostanou mnohem více peněz na nejrůznějších poplatcích a sankcích, které si v souvislosti s poskytnutou finanční půjčkou nakonec naúčtují. Proto je více než důležité vybrat si ověřenou společnost.

Finanční půjčky na míru pro Vás

V žádném případě není doporučeno brát si finanční půjčku od osoby či společnosti, o které nic nevíte. Raději si obraťte na ověřenou společnost, v jejíž prospěch hovoří dlouhá léta působení a hlavně tisícovky spokojených klientů. Tuto možnost nabízí online zprostředkovatelé půjček, kteří spolupracují s pouze prověřenými společnostmi.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč