Půjčky online - ověřené půjčky pro vás

Ještě nikdy nebylo vyřízení půjčky tak snadné. Díky internetu je možné si půjčku vyřídit online a celé vám to zabere pouze pár minut. To nebylo ještě nedávno nemožné. Žadatel o půjčku musel osobně zajít do banky a projít několikadenními peripetiemi, než mu byla žádost o půjčku schválena peníze poslány na účet.

To již neplatí. Dnes nemusíte kvůli půjčce udělat ani jeden krok navíc. Stačí mít doma připojení k internetu a máte vyhráno. Online půjčky si snadno porovnáte. To znamená, že si můžete vybrat mezi půjčkami od již ověřených poskytovatelů. A poté si vítěznou půjčku jednoduše objednáte a zpravidla do druhého pracovního dne máte peníze na svém účtu.

Online půjčka bez rizika

Online půjčky jsou výhodné a jednoduché. To však neznamená, že všechny půjčky poskytované online jsou bezpečné. S výběrem výhodné půjčky vám pomůžou tzv. online porovnávače. Ty zprostředkovávají více půjček od prověřených dodavatelů a lze je považovat za bezpečné půjčky. Samozřejmě je vhodné si tyto informace ověřit a vybrat si důvěryhodný porovnávač půjček.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč