Půjčka pro OSVČ - 100% spolehlivá a bezpečná

Podnikatelé nemají v České republice na růžích ustláno. Zatímco jim ostatní závidí jejich svobodu, pouze oni vědí, kolik je taková svoboda opravdu stojí. Podnikatelé nejsou nijak extra chráněni zákonem a jejich příjmy jsou, dá se říci, trvale nejisté. Stačí, když jim párkrát klienti neuhradí faktury, a podnikání skončí.

Podobně to vnímají i poskytovatelé půjček a podnikatelé mívají poměrně zásadní problém půjčku získat. To se týká především drobných podnikatelů a živnostníku (tzv. OSVČ). Jejich příjmy nejsou nijak závratné a podle daňového přiznání vlastně ani nestojí za řeč. Proto jim půjčku velice často zamítnou.

Půjčka pro živnostníky - jenom 100% spolehlivé

Striktní postoj vůči živnostníkům mívají především banky, pro které je daňové přiznání základ. Těžko jim vysvětlovat, že daňové přiznání nereflektuje skutečné příjmy, a že podnikatel ve skutečnosti vydělává jiné peníze. Půjčku jim prostě neposkytnou. Možností je využít půjčku pro OSVČ, kterou nabízí někteří nebankovní poskytovatelé. Je však důležité vybrat si ověřenou a spolehlivou půjčku pro OSVČ.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč