Rychlá půjčka online - výhodně a bezpečně

Svět půjček se neustále vyvíjí. Ještě před pár lety byly půjčky dostupné jen “vyvoleným”. Získat půjčku bylo mnohem těžší a navíc byl celý proces dlouhý. Do banky bylo nutné zajít osobně, vyplnit řadu formulářů a dodat spousty dokladů. Dnes už je situace zcela odlišná a pro běžné zaměstnané lidi mnohem jednodušší a příjemnější.

Díky internetu se proces vyřízení půjčky zjednodušil. Banka a každá solventní nebankovní společnosti má vlastní webové stránky. Zároveň fungují online porovnávače finančních produktů, které zároveň zprostředkovávají jejich sjednání. Některé půjčky lze dokonce kompletně vyřídit online.

Prověřené půjčky rychle a pohodlně

Právě ony zmiňované porovnávače zaznamenávají velký rozmach a oblibu mezi širokou veřejností. Zájemci o půjčky nemusí nikam chodit osobně, ale půjčky si jednoduše a za pár minut porovnají na internetu z pohodlí svého domova.

Možnost vyřídit rychlou půjčku online od žádosti až po obdržení peněz funguje především u menších částek. U vyšších částek, jako jsou například hypotéky, je nutné řešit půjčku osobně, a trvá to déle.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.