Půjčka pro maminky - bezpečně a spolehlivě

Maminky jsou velice citlivou skupinou. Mají-li štěstí, je o ně a děti dobře postaráno. Ne každá maminka však takové štěstí má a mnohé z nich se ocitnou s dětmi samy a bez podpory partnerů. Náhle se musí o své dítě či dokonce děti postarat samy. Vydělat dostatek peněz, aby dokázaly uživit sebe i děti a ještě jim dopřát vše, co potřebují, je skutečně nelehký úkol.

Ženy na mateřské dovolené se svým osudem perou statečně, ale někdy nastane kritická chvíle. Dítě je nemocné a potřebuje léky. Výplata je ale až za několik dní. Ženy samoživitelky mají velký problém získat i malou půjčku. Jejich příjmy nebývají nijak vysoké a banky jejich žádosti bez výčitek svědomí smetou ze stolu.

Půjčky pro ženy na mateřské od spolehlivých partnerů

Existují nebankovní společnosti, které přímo nabízí půjčky pro ženy na MD. Ženy by však měly být opatrné, protože podobné půjčky bývají rizikové a můžou jim způsobit ještě horší problémy. Proto by si vždy měly ověřit poskytovatele půjčky a dokonale se seznámit se smluvním podmínkami. Pokud je vše v pořádku, dobře vybraná půjčka ženám na MD pomůže.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč