Půjčky bez registru dlužníků

Ačkoliv z reklam snadno získáme pocit, že půjčku dostaneme bez problémů, realita zdaleka není tak růžová. Nejen banky, ale mnohé nebankovní společnosti požadují nejen osobní doklady, ale také potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. A žadatele o půjčku si samozřejmě důkladně prověří v některém z existujících registrů dlužníků.

A právě záznam v registru se může stát kamenem úrazu. I jeden jediný záznam svědčící o problému se splácením půjčky před pár lety může být pro úvěrovou společnost pádným důvodem k zamítnutí nové žádost o půjčku a to i přes to, že nyní máte dobrou práci a stabilní příjem.

Prověřené půjčky bez nahlížení do registru dlužníků

Na trhu s půjčkami je možné narazit na společnosti, které tuto “díru” na trhu zaplňují. Uvědomují si, že každý mohl a může mít problém se splácením půjčky. Nechtějí však všechny klienty házet do jednoho pytle a raději k nim přistupují individuálně. Právě tyto společnosti nabízí i půjčky bez registru a šanci na výhodnou půjčku tak mají i lidé, kteří byli odmítnuti v bankách i mnoha nebankovních společností.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč