Půjčka na rekonstrukci - bezpečně a rychle

Všichni vám závidí, že jste podědili byt či dům. Nikdo však nevidí, kolik starostí péče o starou nemovitost obnáší. U domu stará okna netěsní, fasáda by potřebovala zateplit, střechou místy dokonce zatéká. Starý byt by zase potřeboval alespoň zrekonstruovat nedostačující koupelnu a kuchyň. A vůbec s rekonstrukcí by se daly dělat věci a výsledkem by byl krásný byt či dům jako nový. Jak na to?

Hledáte půjčku na rekonstrukci?

K rekonstrukci potřebujete peníze stejně jako při nákupu nemovitosti nové. Jistě, jde sice o menší částku, ale zadarmo to rozhodně nebude. Proto se vyplatí přemýšlet ne nad běžnou spotřebitelskou půjčkou, ale uvažujte přímo o účelové půjčce na rekonstrukci nemovitosti.

Je to podobné jako s hypotékou. Jedná se o účelovou půjčku, která má výhodnější podmínky. Podle toho, jak velkou částku si půjčíte, by jste si mohli vybrat mezi standardním úvěrem a úvěrem zajištěným právě vaší nemovitostí. Dokonce je možné si vzít i hypotéku na koupi nemovitosti, ve které bude rovnou započítána i částka na rekonstrukci.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč