SMS půjčka - peníze rychle a spolehlivě

Poskytovatelé půjček se snaží vycházet vstříc všem zájemcům o půjčku. Jde přece o peníze. Ačkoliv dnes světu vládne internet, a to neplatí pouze pro oblasti půjček, a téměř jakoukoliv půjčku si lze sjednat online, stále existují lidé, kteří internet příliš nevyužívají. Nezabývejme se jejich důvody, podívejme se na reakce úvěrových firem.

Banky jsou více konzervativní a většina z nich stále upřednostňuje osobní kontakt. Modernější přístup zastávají mladší banky, které již cílí na generaci vyrostlou na internetu a jeho možnostech. Nejvíce přístupné jsou v tomto směru nebankovní společnosti, které využívají jak internet, tak i obyčejný mobilní telefon.

SMS půjčky - rychle a bezpečně

Chytré mobilní telefony využívají internet. Stále však existují lidi, kteří si vystačí s obyčejným mobilním telefonem bez přístupu k internetu. Jaké jsou jejich možnosti? Některé úvěrové společnosti nabízí možnost sjednání výhodné půjčky pomocí textové zprávy, tzv. SMS půjčka. Stačí odeslat zprávu v požadované formě a půjčka může být vaše.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč