Krátkodobá půjčka na míru a bezpečně

Není nutné si hned půjčovat statisíce korun, pokud vaše finanční potřeby či nesnáze vyřeší pouhých pár tisíc korun. Pro drobné finanční výdaje vám postačí rychlá a krátkodobá půjčka, kterou nabízí především nebankovní společnosti. Tyto půjčky jsou stále více oblíbené, protože jsou s nimi minimální starosti.

Krátkodobá půjčka na míru pro Vás

V první řadě jsou krátkodobé půjčky určené pro všechny bez výjimky. Jedinou podmínkou je plnoletost. Jelikož jsou jejich poskytovateli nebankovní společnosti a nejčastěji se jedná o půjčky do nějakých 10 000 korun, pak není nutné potvrzení o příjmu a není třeba se bát ani záznamu v některém z registru dlužníků.

Půjčku si vyberete na internetu. Při výběru si nezapomeňte poskytovatele půjčky důkladně ověřit! Jedině tak předejdete pozdějším problémům. Pokud je vše v pořádku, stačí odeslat žádost a vyčkat si na odpověď. V případě pozitivní odpovědi můžete peníze očekávat týž nebo nejpozději následující den. Doba splatnosti se obvykle pohybuje kolem 30 dní.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč