Půjčka pro důchodce bez rizika

Být seniorem není nic snadného. Nejenže seniory trápí zdravotní problémy související s pokročilým věkem, ale ani jejich životní úroveň nebývá záviděníhodná. Státní důchody nejsou nijak vysoké a stěží pokryjí jejich základní životní potřeby. Senioři také musí platit nájem, jídlo, oblečení a ještě navíc drahé léky, které potřebují každý den.

I oni mají právo na zábavu a koníčky, které jim působí radost. I oni mají rodiny, které občas potřebují jejich pomoc. Pokud se však dostanou do situace, kdy potřebují půjčit peníze, jsou jejich žádosti o půjčku pro důchodce rázně odmítány. Přitom mají pravidelný příjem v podobě státního důchodu a někteří si dokonce přivydělávají.

Půjčka pro důchodce výhodně

Pokud se nejedná o movitého seniora, je získání půjčky, byť se jedná o pár tisíc korun, problém. Jedinou možnosti zůstávají půjčky pro důchodce, které poskytují nebankovní úvěrové společnosti. V tomto případě je důležité vybrat skutečně ověřenou společnost, která nabízí bezpečné půjčky s předem jasnými podmínkami, a dát si velký pozor na nepoctivé úvěrové predátory, kteří vydělávají na vysokých poplatcích a pokutách.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč