Půjčky podle částky

Půjčky lze dělit do různých kategorií. Rozlišujeme půjčky například podle účelu na účelové a neúčelové. Typickým zástupce účelové půjčky je hypotéka nebo leasing na auto. Neúčelové půjčky lze využít na cokoliv a do této skupiny patří běžné spotřebitelské půjčky či nákupy na splátky.

Půjčky také dělíme podle délky splatnosti na krátkodobé, střednědobě a dlouhodobé. U krátkodobých půjček se délka splatnosti pohybuje kolem několika dní až týdnů, u střednědobých kolem několika měsíců až pár let a u dlouhodobých může splácení půjčky trvat i několik desítek let (opět hypotéky).

Půjčky podle částky

Dělit můžeme také půjčky podle částky neboli její výše. V tomto případě lze hovořit o mikropůjčkách, o půjčkách ve výši pár desítek tisíc a milionových půjčkách. Banky a větší nebankovní společnosti nabízí půjčky od pár tisíc korun až po několik milionů korun. Menší nebankovní společnosti se spíše zaměřují na půjčky do výše pár tisíců korun. V jejich nabídkách tak narazíme na půjčky do 5 000 korun, do 10 000 korun, do 15 000 korun a podobně.

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Navrhneme řešení

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě přes nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky.


Když půjčku, tak jedině přes nás!
Porovnáte a vyberete si tu nejdostupnější půjčku pro vás.
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč