Překvapil vás nečekaný výdaj? Hlavně žádná panika

19.10.2017
Překvapil vás nečekaný výdaj? Hlavně žádná panika Život je plný překvapení a nástrah. Zatímco jeden měsíc se nám daří, měsíc následující může být plný nepříjemných překvapení. Například takový neplánovaný výdaj může být počátkem velkých finančních nesnází. Způsobů, jak se s nečekanými výdaji poprat, existuje vícero. Nejlepší je mít vytvořenou dostatečnou finanční rezervu, která podobné výdaje hravě pokryje.

Kde vzít peníze a nekrást?

Jistě to znáte také. Ze všech stran se na vás sypou chytré rady, jak byste si měli vytvářet finanční rezervy pro horší časy. To se však lehko říká, ale hůře dělá. Většina lidí totiž žije doslova ze dne na den, od výplaty k výplatě. Peníze jim sotva stačí na pokrytí všech nutných výdajů. Na zábavu, natož na spoření, jim často nezbývá ani koruna. Rozbitá pračka nebo porouchané vozidlo je doslova srazí na kolena. V podobné situaci hodně lidí začne panikařit a vezmou si první půjčku, na kterou narazí. Unáhlenost je však chyba, která se nemusí do budoucna vyplatit.

Kreditní karta či kontokorent: Dobrý sluha ale zlý pán

Ne vždy je půjčka nutná. Nečekané výdaje lze zaplatit také prostřednictvím kreditní karty nebo kontokorentu. Při použití je však třeba dávat velký pozor, protože za vyčerpané prostředky zaplatíte nemalý úrok. Zejména kreditní karta může být velmi užitečným pomocníkem. Pokud použité prostředky vrátíte v rámci takzvaného bezúročného období, za půjčku nezaplatíte ani korunu navíc.

Rychlá půjčka je opravdu rychlá

Menší nečekané výdaje pomůže vyřešit také >rychlá půjčka ve výši pár tisíců korun. Její vyřízení je velmi rychle a obejde se bez složité administrativy, která obvykle doprovází vyřízení standardní bankovní půjčky. Většinou jsou požadované pouze jeden až dva osobní doklady a potvrzení o příjmu od zaměstnavatele a půjčku snadno vyřídíte online. Půjčku je však potřeba zaplatit nejpozději do 30 dnů, jinak zaplatíte nemalé poplatky za pozdní splátku nebo zaslání upomínky.

 
 

Spolehlivá půjčka na míru ještě dnes

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od vás jen základní informace, abychom mohli oslovit naše dlouholeté partnery.

2

Vybereme půjčku

Finanční trh známe velmi dobře, a proto jsme schopni vám nabídnout dokonalé řešení v podobě výhodné půjčky, která bude vytvořena na míru přesně pro vás.

3

Dostanete peníze

Jakmile si vyberete z nabídky půjček ušitých vám na míru, potvrdíte si vše potřebné s poskytovatelem a peníze máte obratem na účtu.

Proč si půjčit právě od nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientům. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb i produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky. U nás vyplníte pouze jednu jedinou žádost a půjčku ve výši od 500 do 2 500 000 Kč za vás ZDARMA zařídíme my. Na základě vašich požadavků a možností prozkoumáme trh a najdeme pro vás tu pravou půjčku přímo na míru. Férovou půjčku, která splní všechna vaše očekávání.


Spolupracujeme s kvalitními partnery, které si pečlivě vybíráme

Když půjčku, tak jedině s námi!
Porovnáme a vybereme tu nejdostupnější půjčku pro vás.

Naši spokojení zákazníci

 • Stanislav D., Dolní Dvořiště

  “Rodiče nedávno oslavili 30. výročí svatby. Se sourozenci jsme se proto rozhodli, že jim zaplatíme pěknou dovolenou. Vzali jsme si společnou půjčku, kterou jsme si uzavřeli přes Půjčka.cz. Jejich nabídka byla velmi solidní a půjčku jsme měli vyřízenou do druhého dne. Rodiče byli z dovolené opravdu nadšení.”

  Stanislav D., Dolní Dvořiště
 • Václav L., Praha

  “Půjčkám jsem se vždy vyhýbal, protože jsem se bál, že bych se dostal do finančních problémů. Mít dluhy mě jednoduše děsilo. Přišla však chvíle, kdy jsem potřeboval auto kvůli nové práci. Rozhodl jsem se proto pro půjčku. Levnou půjčku jsem našel na webu Půjčka.cz. Peníze jsem měl k dispozici hned druhý den.”

  Václav L., Praha
 • Lukáš K., Hostín

  “Přestěhoval jsem se do menší vesničky u Mělníka a rozhodl jsem se koupit auto. Neměl jsem však dost vlastních peněz, a proto jsem se začal poohlížet po nějaké levné půjčce. Tu jsem našel na stránkách Půjčka.cz, které mi vyšly vstříc a půjčku jsem vyřídil během jednoho dne.”

  Lukáš K., Hostín
 • Miroslava D., Mladá Boleslav

  “Rozbilo se mi auto. Nešlo o nic zvláštního, ale na opravu jsem neměla dost peněz. Proto jsem si na Půjčka.cz vzala menší půjčku, která opravu bez problému pokryla. Banka by mi tak malou půjčku neschválila, ale na těchto stránkách to byla hračka.”

  Miroslava D., Mladá Boleslav

Články

Krátkodobé půjčky: Pomůžou nebo je lepší se jim vyhýbat?

22.09.2022

Obecně jsou krátkodobé půjčky hodnoceny jako rizikové a nedoporučují se. Přesto v životě mohou nastat situace, kdy může menší půjčka pomoci. Jak si takovou půjčku vybrat a na co dát pozor?

×
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč