Znáte všechny možnosti, jak financovat nové auto?

14.02.2017
Znáte všechny možnosti, jak financovat nové auto? Rozhodnutí koupit auto je velkou investicí o výši několika desítek až stovek tisíc korun. Nejjednodušší možností je mít dostatek vlastních úspor a koupit si auto za hotové. Ty však nemá každý, a tak na přetřes přijde koupě auta na splátky. V tomto případě má kupující na výběr mezi finančním a operativním leasingem a spotřebitelským úvěrem.

Nové nebo ojeté auto si tedy můžete koupit za hotové peníze nebo na splátky. Většina lidí se však rozhodne pro přijatelnější splátky. Počáteční investice v tomto případě není tak vysoká. Ne každý má totiž dostatek vlastních úspor, aby si mohl dovolit koupit auto ihned za hotové. My se podíváme na všechny možnosti, jejich výhody a nevýhody, které financování auta prostřednictvím splátek nabízí. Jedná se o spotřebitelský úvěr, finanční a operativní leasing.

Spotřebitelský úvěr aneb jak se rychle stát majitelem

Už dávno neplatí, že spotřebitelský úvěr není na financování auta vhodný. Právě naopak. Český úvěrový trh se v posledních letech značně změnil a to k lepšímu. Banky i nebankovní úvěrové společnosti do svých nabídek zařadily speciální úvěry určené přímo pro nákup auta, které se vyznačují výhodnějšími úrokovým sazbami a dalšími podmínkami. Důležité je nebrat první nabídku, ale porovnat si více konkurenčních nabídek mezi sebou. A hlavní výhoda? Kupující se okamžikem podpisu kupní smlouvy a uhrazení kupní ceny stává výhradním majitelem auta a může s ním libovolně nakládat.

Finanční leasing - nejčastější forma financování auta

Na finanční leasing nejčastěji nakupují vozidla firmy. Neobvyklé to není ani u fyzických osob. Výhodou jsou upravené úrokové sazby a další služby, které leasingové společnosti nabízí (např. zajištění kompletního pojištění vozidla - povinné ručení i havarijní pojištění). Nastavení finančního leasingu je velmi flexibilní a záleží, jaké podmínky si kupující s leasingovou společností dohodne. Oproti spotřebitelskému úvěru se však kupující nestává vlastníkem auta. Tím se stane až po splacení celého úvěru - uhrazením poslední splátky.

Operativní leasing - výhodný pronájem

Žhavou novinkou se v posledních letech stal operativní leasing. Nejprve byl vyhrazený firmám, dnes jej leasingové společnosti běžné nabízí i soukromým osobám. Nejedná se o klasický nákup, protože auto nikdy kupujícímu patřit nebude. Operativní leasing vlastně představuje dlouhodobý pronájem auta. Zákazník měsíčně platí splátky a užívá vozidlo se všemi výhodami. Leasingová společnost se stará o pojištění, údržbu, pravidelný servis i případné opravy. Po uplynutí pronájmu auto vrátí společnosti a obdrží nové auto. Tato služba je tedy ideální pro ty, kteří chtějí jezdit novým autem za minimální pořizovací náklady, a nemít s jeho provozem žádné starosti.

 

Kvalitní půjčka na míru ještě dnes

Jak to funguje

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od Vás jen základní informace, které jsou potřeba k oslovení našich partnerů.

2

Vybereme půjčku

Finanční trh známe velmi dobře, a proto jsme schopni Vám nabídnout dokonalé řešení v podobě jedinečné půjčky, která bude vytvořena na míru přesně pro Vás.

3

Dostanete peníze

Nebudete se muset rozhodovat mezi nepřehlednými nabídkami půjček. Od nás dostanete jen ideální půjčku, která bude sestavena podle Vaší žádosti.

Proč si půjčit právě od nás?

Proč si půjčit právě od nás?

Ceníme si Vaší důvěry

Od roku 2007 jsme úspěšně zprostředkovali více než 100 000 půjček. Po celou dobu pozorně nasloucháme a snažíme se vyjít vstříc našim klientů. Respektujeme individuální požadavky, možnosti a potřeby každého z nich. Díky tomu nenabízíme nejlepší půjčku na trhu, ale jedinečnou půjčku přímo na míru. Bezpečnost klientů je naši nejvyšší prioritou stejně jako jejich spokojenost s našimi službami. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Nebudete-li s dodanými službami spokojeni, zaručujeme vám zákonné právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů.


Kvalitní výběr partnerů

Spolupracujeme s férovými partnery

Od prvních chvil zahájení naší činnosti na trhu s on-line půjčkami si své obchodní partnery opravdu pečlivě vybíráme. Klademe důraz na kvalitu a férovost jejich služeb a produktů a mnozí partneři jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních půjček. Nikdy jsme nespolupracovali a nebudeme spolupracovat s žádnými podvodnými společnostmi, lichváři a dalšími úvěrovými predátory. Opět zdůrazňujeme, že si ceníme důvěry a spokojenosti našich klientů, a proto jim vždy nabízíme maximálně férovou půjčku.


Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Neporovnáváme, nevybíráme, dodáváme.

Nebaví vás neustálé porovnávání a slibování zaručeně nejlevnějších a nejvýhodnějších půjček? Zapomeňte na kolotoč žádostí s nejasnými výsledky. U nás vyplníte pouze jednu jedinou žádost a půjčku ve výši od 500 do 800 000 Kč za Vás ZDARMA zařídíme my. Na základě vašich požadavků a možností prozkoumáme trh a najdeme pro vás tu pravou půjčku přímo na míru. Férovou půjčku, která splní všechna vaše očekávání.


Spolupracujeme s kvalitními partnery, které si pečlivě vybíráme

Když půjčku, tak jedině s námi!
Porovnáme a vybereme tu nejdostupnější půjčku pro Vás.

Naši spokojení zákazníci

 • Stanislav D., Dolní Dvořiště

  “Rodiče nedávno oslavili 30. výročí svatby. Se sourozenci jsme se proto rozhodli, že jim zaplatíme pěknou dovolenou. Vzali jsme si společnou půjčku, kterou jsme si uzavřeli přes Půjčka.cz. Jejich nabídka byla velmi solidní a půjčku jsme měli vyřízenou do druhého dne. Rodiče byli z dovolené opravdu nadšení.”

  Stanislav D., Dolní Dvořiště
 • Václav L., Praha

  “Půjčkám jsem se vždy vyhýbal, protože jsem se bál, že bych se dostal do finančních problémů. Mít dluhy mě jednoduše děsilo. Přišla však chvíle, kdy jsem potřeboval auto kvůli nové práci. Rozhodl jsem se proto pro půjčku. Levnou půjčku jsem našel na webu Půjčka.cz. Peníze jsem měl k dispozici hned druhý den.”

  Václav L., Praha
 • Lukáš K., Hostín

  “Přestěhoval jsem se do menší vesničky u Mělníka a rozhodl jsem se koupit auto. Neměl jsem však dost vlastních peněz, a proto jsem se začal poohlížet po nějaké levné půjčce. Tu jsem našel na stránkách Půjčka.cz, které mi vyšly vstříc a půjčku jsem vyřídil během jednoho dne.”

  Lukáš K., Hostín
 • Miroslava D., Mladá Boleslav

  “Rozbilo se mi auto. Nešlo o nic zvláštního, ale na opravu jsem neměla dost peněz. Proto jsem si na Půjčka.cz vzala menší půjčku, která opravu bez problému pokryla. Banka by mi tak malou půjčku neschválila, ale na těchto stránkách to byla hračka.”

  Miroslava D., Mladá Boleslav

Články

Pozor na podvodné půjčky

11.04.2018

Když se řekne půjčka, většina z nás si vybaví banku, která po dlouhém schvalovacím procesu převede peníze na váš účet, přičemž ve finále zaplatíte mnohem více peněz, než jste si původně půjčili. Ve skutečnosti již jsou moderní půjčky koncipovány velmi férově a žádná zavedená banka by si nedovolila působit na veřejnosti jako nevýhodná.

×
žádost
Půjčit si do 10 000 Kč do 10 000 Kč
až 800 000 Kč Půjčit si až 800 000 Kč