Půjčka od České spořitelny

Půjčte si až 2 500 000 Kč s úrokem od 4,99 % p.a.
Mám zájem

Proč si půjčit od České spořitelny

Žádost o půjčku

Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 84 měsíců a úrokovou sazbou 7,99 % ročně má měsíční splátku 4 718 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online činí 0 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 8,4 % a celková částka splatná spotřebitelem 395 755 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 10, doba splácení 74 měsíců, úroková sazba 4,99 % ročně, RPSN 5,2 % a celková částka splatná spotřebitelem 349 132 Kč. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě. Úrokovou sazbu úvěrů nastavujeme každému klientovi individuálně. Její výše ale nikdy nepřekročí 24,99 %.

Jaký bude průběh

1

Vyplníte formulář

Vyplnění samotné žádosti nezabere více než pár minut. Potřebujeme od Vás jen základní informace, které jsou potřeba pro bankéře.

2

Nastavíte si půjčku

Na telefonní číslo, které vyplníte ve formuláři vás bude kontaktovat bankéř České spořitelny. Ten s vámi nastaví podrobnosti vaší žádosti o půjčku.

3

Dostanete peníze

Peníze můžete mít na svém účtě již do 15 minut od scvhválení půjčky ze strany banky. Půjčka je navíc bez jistiny a nemusíte dokládat ani účel.

Mám zájem

Jaké jsou výhody půjčky

Bezpečná půjčka

Bezpečná půjčka

Česká spořitelna je společnost s dlouholetou českou historií. Silné zázemí a dlouholetá tradice zaručuje, že půjčení peněz od České spořitelny je naprosto bezpečné. V průběhu splácení si splátku můžete kdykoliv snížit, zvýšit či případně odložit, podle toho, co vám bude nejvíce vyhovovat. Ale také vám ČS přináší možnost sjednání pojištění, které bude vaší jistotou v případě, že nebudete schopni půjčku splácet. Navíc za vedení půjčky neplatíte žádné měsíční poplatky.


Nebudete na to sami

Nebudete na to sami

Nemusíte mít obavy, že byste si půjčili peníze a byli ponecháni na pospas svému osudu. Česká spořitelna vás v tom nenechá a neskončí to pro ni pouhým odesláním peněz na účet a očekávání splátky. Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, nemusíte se bát se na ni kdykoliv obrátit. Česká spořitelna také nabízí možnost odstoupení od smlouvy ve lhůtě 30 dní, pokud byste s půjčkou nebyli spokojeni.


Odpuštění splátek

Odpuštění splátek

Pokud budete celou dobu řádně splácet. Česká spořitelna vám navíc odpustí až 15 posledních splátek. Díky tomu můžete nakonec při půjčení peněz výrazně ušetřit.

Když půjčku, tak jedině tu od České spořitelny.

Mám zájem

Spokojení klienti

 • “Přestěhoval jsem se s rodinou do starého rodinného domu. Netušil jsem, ale kolik oprav bude třeba udělat a co vše je potřeba zaplatit. Naštěstí jsem na webu půjčka.cz narazil na půjčku od České Spořitelny. Sjednání bylo rychlé. Peníze jsem měl brzo k dispozici a tím celou situaci s domem zachránil.”

  Josef M., Luběnice
 • “Nikdy jsem neměla důvěru v půjčování peněz. Bohužel jsem se dostala do situace, kdy jsme si museli půjčit. Odešel nám kotel na uhlí a do toho se i porouchalo auto. Naštěstí jsme si během chvíle sjednali půjčku od České spořitelny na půjčka.cz. Peníze nám pomohli a díky řádnému splácení jsme měli i méně splátek. ”

  Magdaléna H., Kopřivnice
 • “Nedávno jsem si udělal řidičák na motorku. Nechtěl jsem, aby mi jenom tak ležel ladem. Rozhodl jsem se ty pro koupi motorky. Na tu jsem neměl dostatečné množství peněz, a tak jsem se rozhodl půjčit. Měl jsem z půjčování peněz vždy respekt. Ale díky půjčce od České spořitelny, všechno dopadlo v naprostém pořádku. A já se teď bez problémů dostanu kamkoliv.”

  Tomáš W., Hradištko
 • “Dostal jsem se do situace, kdy jsem na jednou musel zaplatit hodně věcí. Z půjčování peněz jsem měl vždy respekt a nechtěl jsem se do toho pouštět. Nic jiného mi ale nezbývalo. Na webu půjčka.cz jsem narazil na půjčku od České spořitelny, které moji situaci zachránila a já nemusel čelit žádné nepříjemné situaci.”

  Daniel N., Liberec
 • “Rozhodli jsme si na zahradě pořídit bazén a saunu, neměli jsme, ale dostatečně našetřeno, když jsme na internetu narazili na velmi výhodnou nabídku. Půjčili jsme si tedy od České Spořitelny a tím si splnili svůj sen.”

  Peter K., Lanškroun
 • “Vždy jsem chtěla dopřát svým dětem to nejlepší. Když přišla nabídka, že by mohli na nějakou dobu odjet studovat do Ameriky. Rozhodla jsem se jim tento sen splnit. Bohužel se jedná o velmi nákladné studium a z našetřených peněz bych to celé nezaplatila. Rozhodla jsem si na to vzít půjčku bezúčelovou půjčku od České spořitelny. Vše proběhlo rychle a bezpečně. Dokonce jsem si i snížila splátky, když jsem potřebovala.”

  Petra B., Libina
Nezaujala vás půjčka od České spořitelny?
Půjčit si do 10 000 Kč Půjčka do 10 000 Kč
Půjčka až 1 000 000 Kč Půjčit si až 1 000 000 Kč